Víkend 18. – 20. října 2019 Střílky

Společnost Lucky Media & Jóga v denním životě Prachatice vás zvou na víkend 18. – 20. října 2019 do krásného zámeckého areálu Střílky

na program pro dospělé s názvem
“Medituj, má mysli, medituj”

Známe sami sebe? Během víkendu se naučíme techniky z Jógy v denním životě, které vedou člověka k sebepoznání a které je možné dále rozvíjet v každodenním životě. Cvičební program bude doplněn procházkou v krásném prostředí čisté střílecké přírody a oddechovou hrou s názvem “Vyprávěj”.

a program pro děti s názvem
“O obyčejně neobyčejné hrdince Sofii”

Sofie je hrdinka naší nové knihy, která prožívá pohodový život, do něhož náhle zasáhne nepřízeň osudu. Sofie ukáže dětem, jak lze s pomocí Jógy v denním životě překonat obtížné situace a nalézt znovu cestu ke štěstí. Děti se naučí pozice pro relaxaci, posílení těla i mysli a zahrají si zajímavé hry.

Programy vedou zkušení lektoři: Síta Rojová, Martin Roj, Jan Levý, Ilona Šerejchová, Pavel Hlavoň a další…
Na akci je zajištěna vynikající vegetariánská strava (plná penze). Účastníci budou ubytováni v nově zrekonstruovaném moderním objektu v pokojích s vlastním sociálním zařízením nebo krásných zámeckých pokojích. Všem je k dispozici množství společenských místností, cvičeben, hřišť i rozlehlý zámecký park. Zajištěn je bohatý dobrovolný program od pátečního večera do nedělního poledne. Děti od 6 let se mohou akce účastnit bez doprovodu dospělých.

Cena pro dospělé: od 1 590 Kč | Cena pro děti 1-5: od 1 090 Kč | Cena pro děti 6-16: od 1 390 Kč

Neváhejte prosím s přihláškami, kapacita akce je omezena…


PŘIHLÁŠKY LZE VYPLNIT ZDE

Fotogalerie z letního pobytu ve Střílkách (FB)

(PDF letáček ke stažení)